Walentynkowe spotkanie z poezją miłosną

Dnia 13 lutego 2018 r. w szkolnej czytelni odbyło się walentynkowe czytanie poezji. W spotkaniu uczestniczyli chętni uczniowie, pan dyrektor, oraz nauczyciele bibliotekarze. Wszyscy prezentowali swoje ulubione wiersze.

Wybrzmiały utwory polskich twórców Mickiewicza, Miłosza, Gałczyńskiego, Twardowskiego, Pawlikowskiej Jasnorzewskiej, Asnyka, Szymborskiej, Kubiaka, Kościkiewicza, a także poety ukraińskiego w języku oryginalnym.

Zadbano o romantyczny klimat spotkania – akcenty czerwonych serc, świece, słodki poczęstunek. Przygotowano też quizy walentynkowe – połącz pary zakochanych i wyjaśnij związki frazeologiczne związane z tematem miłości. Miłym akcentem było wspólne śpiewanie współczesnych piosenek o miłości.

Zdjęcia ze spotkania tutaj.