Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Spotkanie przy wielkanocnym stole

 28 marca w szkolnej czytelni odbyło się Wielkanocne Spotkanie przedstawicieli uczniów poszczególnych klas z Dyrekcją i nauczycielami bibliotekarzami. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję zapoznać się z symboliką wielkanocnego stołu, przygotowaną przez nauczycieli bibliotekarzy w formie wystawy  oraz obejrzeć stroki wielkanocne, wykonane na konkurs.

 

Na spotkaniu został podsumowany konkurs na "Najpiękniejszy Stroik Wielkanocny"- wręczono dyplomy wszystkim uczniom, którzy przygotowali prace na konkurs.

Dyrekcja i nauczyciele bibliotekarze przekazali, przez uczniów - przedstawicieli poszczególnych klas, życzenia wielkanocne dla wychowawców, rodziców i kolegów.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

zdjęcia ze spotkania

f t g m