Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków"

3 grudnia 2018 r. w czytelni biblioteki szkolnej miało miejsce wręczenie dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego „Szkolne przygody Gangu Słodziaków”. Uczniowie reprezentowali szkołę w konkursie ogólnopolskim organizowanym przez sieć sklepów Biedronka.

Dzieci z klas pierwszych wykonywały rysunki a klasy drugie tworzyły komiksy przedstawiające dalsze przygody Gangu Słodziaków.  Wszyscy zostali nagrodzeni za zaangażowanie i wysiłek włożony w wykonanie własnej  i niepowtarzalnej ilustracji.  Na zakończenie spotkania wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę „Co u Słodziaków” .  Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

Uczniowie biorący udział w Ogólnopolskim Konkursie „Szkolne przygody Gangu Słodziaków”

Szymon Domański 1a
Justyna Grzymała 1a
Franciszek Pawlak 1a
Zofia Rządkowska 1a
Aleksandra Pawluk 1b
Igor Włodarczyk 1b
Alicja Ławecka 1c
Weronika Skwarek 1d
Jagoda Duma 1d
Natalia Jadczuk 1d
Aleksander Kamecki 1d
Dawid Kołodziejak 1d
Mikołaj Pleszczyński 1d
Kinga Tarkowska 1d
Michalina Reda 1d
Knap Adam 2a
Maja Pogorzelska 2a
Maja Szczepanik-Kowalska 2b

Prace uczestników konkursu można obejrzeć za ekspozycji w szkole oraz na stronie internetowej organizatora :

https://szkolneprzygodyslodziakow.pl/galeria-prac/praca/?id=5273

https://szkolneprzygodyslodziakow.pl/galeria-prac/praca/?id=5377

 

 Zdjęcia z rozdania dyplomów:

 https://photos.app.goo.gl/cmXvmZVEvtrDVn4S7

 

f t g m