Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

RADA PEDAGOGICZNA W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
dr Karol Wnorowski - dyrektor
mgr Hanna Witkowska – wicedyrektor
mgr Izabela Wróbel – wicedyrektor
mgr Tomasz Araszkiewicz - kierownik obiektów sportowych

Język polski
mgr Kowalczyk Danuta
mgr Olejniczak Monika
mgr Szpura-Łukasiuk Iwona
mgr Zwolińska Ewa

Język angielski
mgr Flanczewska Edyta
mgr Makowiecka Małgorzata
mgr Nikoniuk Joanna
mgr Stańczuk Agnieszka
mgr Zwolińska Monika

Język niemiecki
mgr Bielecka Monika
mgr Rozbicka Iwona
mgr Szaniawska Sylwia
mgr Wróbel Izabela

Historia i WOS
mgr Chwedczuk Wojciech
mgr Dudewicz Izabela
mgr Olszewska Jadwiga

Matematyka
mgr Barbaszyńska Agnieszka
mgr Jakubik Joanna
mgr Prokop Iwona
mgr Wojdyna Małgorzata

Informatyka
mgr Jakubik Joanna
mgr Kozaczuk Mariusz
mgr Prokop Iwona
mgr Witkowska Hanna
mgr Wojdyna Małgorzata

Fizyka
mgr Musiejczuk Grażyna

Chemia
mgr Musiejczuk Grażyna
dr Wnorowski Karol

Biologia
mgr Pilich Elżbieta

Przyroda
mgr Pilich Elżbieta

Geografia
mgr Pieciukiewicz Małgorzata
mgr Pilich Elżbieta

Plastyka
mgr Kozak Piotr
mgr Turkowski Maciej

Muzyka
mgr Różański Dariusz
mgr Turkowski Maciej

Technika
mgr Kozak Piotr


Religia
ks. dr Ostałowski Dariusz
mgr Paczóska Urszula
mgr Zalewska Małgorzata

Wychowanie fizyczne
mgr Araszkiewicz Tomasz
mgr Bareja Paweł
mgr Chomicz Marcin
mgr Figarski Cezary
mgr Hodun Marta
mgr Mierzejewski Piotr
mgr Podgórzak Robert
mgr Stempień Iwona (urlop)
mgr Wojtczak- Belniak Dorota

Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Olszewska Jadwiga

Doradztwo zawodowe
mgr Dudewicz Izabela

Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Kozaczuk Mariusz


Edukacja wczesnoszkolna
mgr Bosek Ewelina (urlop)
mgr Chróściel Kinga
mgr Gregor-Mitura Anna
mgr Kesling Agata
mgr Kot Katarzyna
mgr Kruś-Rowicka Magdalena
mgr Olszewska Anna
mgr Pasztor Paweł
mgr Rozbicka Iwona
mgr Skóra Martyna
mgr Staniszewska Anna
mgr Szaniawska Sylwia
mgr Szmurło Aleksandra
mgr Szymczak Małgorzata
mgr Topolewska Ewelina

Nauczyciele wspomagający
mgr Bielecka Monika
mgr Chmielak-Sarzyńska Agnieszka
mgr Dudzińska Ewelina
mgr Łukasiuk Katarzyna
mgr Skorupka-Żebrowska Agnieszka
mgr Wawryniuk Izabela
mgr Wolska Katarzyna

Pedagog
mgr Księżopolska Mariola

Psycholog
mgr Gregorczuk Paweł
mgr Kowalczyk Agnieszka

Logopeda
mgr Kamecka Justyna

Biblioteka
mgr Kogut Małgorzata
mgr Misztela Bożena
mgr Tatarczak Danuta

Świetlica
mgr Dudewicz Izabela
Litwińska Aneta
mgr Paszkowska Aleksandra
Płatkowska Joanna
mgr Rola Magdalena
mgr Rozwadowska Bożena
mgr Skóra Martyna
mgr Szewczak Agnieszka (urlop)
mgr Turkowski Maciej
mgr Stefaniuk Wioleta

Oddziały przedszkolne

5-latki
Maruszewska Sylwia
mgr Michalak Izabela
mgr Ptaszyńska-Markowska Marta (urlop)

6-latki
mgr Krupa Weronika
mgr Rychlik Karolina

f t g m