I Siedlecki Konkurs Kodowania w Scratch'u

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w I Siedleckim Konkursie Kodowania w programie Scratch.
Organizatorami Konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach oraz Instytut Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

I etap polega na wykonaniu przez ucznia i wysłaniu do 27 stycznia 2019 projektu w Scratch - gry typu "labirynt".
II etap (dla 10 finalistów I etapu) odbędzie się 20 marca w SP nr 8 i będzie polegał na wykonaniu zadań z rysowania i debugowania w Scratch.

Zapraszamy do udziału w Konkursie.
Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać TUTAJ.

Lista uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu

Skład tegorocznej komisji konkursowej:

dr Anna Kołkowicz - starszy wykładowca w Wydziale Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach;
mgr Dariusz Kozioł - doradca metodyczny ds. informatyki/techniki Samorządowego Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach;
mgr Mariusz Kozaczuk - nauczyciel informatyki w Szkole Podstawowej nr 8 w Siedlcach.

Mariusz Kozaczuk