Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Pocztówka dla Niepodległej

Miło nam poinformować, że w Powiatowym Konkursie Plastycznym Pocztówka dla Niepodległej organizowanym przez Muzeum Regionalne w Siedlcach z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 16. edycji uroczystości Dni Niepodległej nasi uczniowie otrzymali liczne nagrody i wyróżnienia.

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. H. Jakimiaka

26 września na stadionie lekkoatletycznym w Siedlcach odbyły się Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. H. Jakimiaka.

Czytaj więcej...

Sukces młodych sportowców

W dniu 19.09.2019r odbyła się faza grupowa Festiwalu Sportowo-Rekreacyjnego Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce. Uczniowie klas IIc i IIIc (sportowych) rywalizowali w swojej grupie z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 9, 6, oraz 3.

Czytaj więcej...

Chór „CANZONA” w Teatrze Wielkim

Chór „CANZONA” pod dyrekcją pana Dariusza Różańskiego działający przy Szkole Podstawowej nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach rok szkolny 2018/2019, jak i cały sezon artystyczny zakończył udziałem w niezwykłym koncercie „Moniuszko inaczej śpiewany”, który miał miejsce 22 czerwca w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Czytaj więcej...

Srebrne Pasmo dla "młodszej" Canzony

1 czerwca w Lublinie odbył się Wojewódzki Konkurs Chórów projektu Śpiewająca Polska. Obok chórów z województwa lubelskiego wystąpiły zespoły z Warszawy, Białegostoku, Rzeszowa oraz Chór Canzona ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Siedlcach pod dyrekcją Dariusza Różańskiego.

Czytaj więcej...

Sukces w konkursie (NIE)bezpieczne dane osobowe

W konkursie ogólnopolskiego programu edukacyjnego Urzędu Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane – Twoja sprawa” wyróżnienie zdobył uczeń naszej szkoły - Jakub Grzegorczyk z klasy 8a.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski konkurs Panda z historii rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy Vc Patryk Soszyński zdobył wyróżnienie za zajęcie 9-ego miejsca w ogólnopolskim konkursie PANDA z historii dla uczniów klas piątych szkoły podstawowej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukces w MIĘDZYPOWIATOWYM KONKURSIE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH: „1918 – 2019. Dzieje mojej rodziny, miasta, okolicy…”

Rozstrzygnięto MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „1918 – 2019. Dzieje mojej rodziny, miasta, okolicy…” organizowany przez Katolickie Liceum Ogólnokształcące  w Siedlcach.

Czytaj więcej...

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Lubelszczyzna w Legendach"

13 maja 2019 roku nastąpiło rozstrzygnięcie V Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego i IV Międzynarodowego Konkursu Literacko – Plastycznego „Lubelszczyzna w legendach”. Konkurs „Lubelszczyzna w legendach” przeznaczony był dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych z całej Polski.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska –Ekotest

Ogólnopolski Konkursu Ekotest  został przeprowadzony  7 maja 2019 roku wśród uczniów szkół podstawowych oraz trzecich klas gimnazjalnych.

W naszej szkole do konkursu przystąpiło 57 uczniów.

Czytaj więcej...

Laureat Międzyprzedmiotowego Konkursu dla Gimnazjalistów i uczniów Szkół Podstawowych „Wejściówka 2019”

11 maja, na terenie  I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Prusa w Siedlcach, został przeprowadzony Międzyprzedmiotowy Konkurs dla Gimnazjalistów i uczniów Szkół Podstawowych „Wejściówka 2019”.

Czytaj więcej...

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa

       Już po raz siedemnasty odbyła się Międzyszkolna Liga Przedmiotowa, organizowana przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach z myślą o uczniach szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2019

Wynik bardzo dobry  uzyskał: Boguszewski Franciszek – 4 D

Czytaj więcej...

Nasi laureaci konkursów przedmiotowych

9 maja 2019 r. w Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie odbyły się uroczyste podsumowania konkursów przedmiotowych, których organizatorem  jest Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Czytaj więcej...

VII edycja Konkursu Maks Matematyczny

7 marca 2019r. 12 uczniów naszej szkoły  przystąpiło do VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Maks Matematyczny.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony – MEDITEST

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy na  temat zdrowia i jego ochrony  – MEDITEST. Konkurs ten odbył się w dwóch kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

Pingwin 2018

32 uczniów z klas siódmych, ósmych i trzecich gimnazjum brało udział w Ogólnopolskim Konkursie z Geografii  PINGWIN 2018, którego wyniki ogłoszono 10 stycznia.  Celem konkursu było zachęcenie zainteresowanych uczniów do pogłębiania  wiedzy geograficznej i rozwijania umiejętności geograficznych, a  jego organizatorem są Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie Razem Ratujemy Konie

W ogólnopolskim konkursie Razem Ratujemy Konie VI edycja , organizowanym przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom uczniowie klasy VA i VIIA  Szkoły Podstawowej nr 8 w Siedlcach zajęli I miejsce.

Czytaj więcej...

Kolejny sukces chóru "Canzona"

W dniach 26 -28 października 2018 r., w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy odbyła się 38. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży. Nasz szkolny chór „Canzona” pod dyrekcją Pana Dariusza Różańskiego, od kilu już lat z powodzeniem uczestniczy w tym niezwykłym wydarzeniu.

Czytaj więcej...

Maks Matematyczny

11 uczniów z naszej szkoły w dniu 18.10.2018r.  przystąpiło do VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Maks Matematyczny.
Konkurs ten jest oryginalną koncepcją konkursu matematycznego, która wykorzystuje technologie informatyczne.

Czytaj więcej...

f t g m