"Orzeł Matematyczny" - wyniki

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” oraz Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” online.

Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, ambicję i zaangażowanie w naukę.

Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie:

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny”

Karpik Alicja klasa 2a

Kozioł Maja klasa 6e

Szwed Arkadiusz klasa 6a

Gratulujemy!

Ponadto Szymon Biernacki, który jednocześnie został laureatem konkursu i uzyskał najwyższe miejsce spośród uczestników obu konkursów w szkole otrzymuje możliwość bezpłatnego udziału w Ogólnopolskich Konkursach „Orzeł” ze wszystkich przedmiotów, do których nasza szkoła przystąpi w sesji wiosennej w roku szkolnym 2020/2021.

koordynator szkolny Iwona Prokop

Get started with blogging on howtostartblogging.com