Zawody Szkolnego Związku Sportowego w pływaniu - miasto Siedlce 2018

W dniu 7.03.2018r. odbyły się drużynowe i indywidualne zawody w pływaniu miasta Siedlce. Nasza szkoła, podobnie jak rok temu, zajęła pierwsze miejsce wśród siedleckich szkół w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców w kategorii młodzież.

Uczniowie w tej kategorii wiekowej wywalczyli pierwsze miejsca w następujących konkurencjach:
I miejsce 6x25m sztafeta dziewcząt (Klaudia Kiersztyn, Wiktoria Sielawko, Emilia Skóra, Olga Kluj, Ola Wartałowicz, Marta Berczyńska)
I miejsce 6x25m sztafeta chłopców (Filip Dudewicz, Jakub Oszal, Jakub Bot, Dawid Roman, Mateusz Powałka, Dawid Gut)
I miejsce 50m styl dowolny chłopców Dawid Gut
I miejsce 50m styl grzbietowy chłopców Dawid Gut
I miejsce 50m styl klasyczny chłopców Jakub Bot
I miejsce 50m styl dowolny dziewcząt Marta Berczyńska
I miejsce 50m styl dowolny dziewcząt Wiktoria Sielawko
I miejsce 50m styl grzbietowy dziewcząt Wiktoria Sielawko
Oprócz pierwszych miejsc uczniowie wywalczyli również:
II miejsce 50m styl dowolny dziewcząt Ola Wartałowicz
III miejsce 50m styl grzbietowy chłopców Mateusz Powałka
Nasze pływaczki i pływacy zdobywając tak wysokie miejsca, awansowali do zawodów regionalnych, które odbędą się 26.03.2018r. w Mińsku Mazowieckim.
Uczniowie przygotowali się do zawodów podczas zajęć sekcji pływackiej oraz pływając w klubie pływackim UKS Ósemka Siedlce. Zajęcia sekcji pływackiej odbywają się w poniedziałki g.17.40; czwartki g.15.10 i soboty g.12.40. Zajęcia prowadzą nauczyciele wf Cezary Figarski i Paweł Bareja. Zapraszamy do doskonalenia swoich umiejętności pływackich i gratulujemy wywalczonego sukcesu!

Zdjęcia:

Film z zawodów (50m styl grzbietowy chłopców)

Get started with blogging on howtostartblogging.com