Organizacja pracy szkoły po feriach

Zgodnie z rozporządzeniem MEiN - od poniedziałku 18 stycznia 2021r. klasy 1-3 wracają do nauki w szkole według ostatniego planu zajęć stacjonarnych.
Nadal będą obowiązywać maseczki oraz dezynfekowanie rąk, dlatego też dzieci, które są wrażliwe na szkolny płyn, muszą mieć własny. Biblioteka, świetlica oraz stołówka również będą w tym czasie funkcjonować codziennie. Harmonogram obiadów jest taki sam, jak przed lekcjami online. Dzieci po lekcjach będą sprowadzane do szatni lub na świetlicę. Po lekcjach lub obiedzie czekają Państwo na dzieci przed szkołą. Dzieci, które nie jedzą obiadów, będą mogły od razu po lekcjach zostać odebrane.

Uczniowie klas IV-VIII kontynuują naukę w trybie zdalnym według planu obowiązującego od 26.10.2020r.

Od II semestru, czyli od 1 lutego 2021 nastąpi zmiana planu lekcji.