Wizyta trzecioklasistów

W ramach promocji szkoły, 21 marca 2018 roku, gościliśmy w naszej placówce trzecioklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 10. Uczniowie, po powitaniu ich przez dyrektora szkoły p. Karola Wnorowskiego i  przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, udali się na salę parkietową.

Tam  wysłuchali koncertu muzycznego, w którym  wystąpili artyści szkolnego zespołu muzycznego " Ósemka " , którego opiekunem  jest p. Maciej Turkowski , oraz szkolny chór " Canzona " pod batutą p. Dariusza Różańskiego. Następnie trzecioklasiści udali się na innowacyjne zajęcia przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły. Zajęcia prowadziły : p. Aldona Czapska, p. Grażyna Musiejczuk, p. Iwona Prokop, p. Ewa Zwolińska. Uczniowie zwiedzili również obiekty sportowe, m.in. pływalnię. Na zakończenie pobytu  w naszej szkole na trzecioklasistów czekała słodka niespodzianka - mufinki przygotowane przez przedstawicieli SU. Gości po szkole oprowadzali  przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Koordynatorem projektu była p. Elżbieta Harasimiuk.