Najlepsze gry w Scratch-u wybrane!

We wtorek 08 maja w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs na najlepszą grę kodowaną w Scratch-u.

Prace nadesłane w dwóch kategoriach wiekowych oceniała komisja składająca się z nauczycieli informatyki. W tym roku dominowała tematyka gier zręcznościowych.

Najbardziej zaawansowane pod względem programistycznym i najciekawsze okazały się prace następujących uczniów:

W kategorii gimnazjum:

1 miejsce zdobył Michał Serafin z klasy 2f

W kategorii klas 4-7:

1 miejsce zajął Kajetan Spruch z klasy 4c

Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Knap z klasy 4a.

Dyrektor szkoły dr Karol Wnorowski wręczył wszystkim laureatom dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego i turystycznego.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele informatyki: Mariusz Kozaczuk i Małgorzata Wojdyna.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w pozostałych konkursach informatycznych.

Scratch konkurs2018

Scratch konkurs 2018 2