Święto Szkoły

We wtorek 29 maja 2018r. obchodziliśmy Dzień Patrona. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. celebrowaną przez księdza kanonika, Stanisława Wojteczuka.

Następnie odbyła się akademia, w której uczestniczyli zaproszeni goście: wiceprezydent Miasta Siedlce, pani Anna Sochacka, przewodniczący Rady Miasta , pan Henryk Niedziółka, ksiądz kanonik, Stanisław Wojteczuk, wieloletni dyrektor naszej placówki, Janusz Dudewicz, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne oraz pracownicy i cała społeczność uczniowska. Przybyłych na uroczystość powitał Dyrektor szkoły, p. Karol Wnorowski.

Po oficjalnych przemówieniach, które nawiązywały do postaci Patrona, miała miejsce część artystyczna. Szkolni artyści w formie montażu poetycko-muzycznego uczcili pamięć Prymasa Tysiąclecia, przybliżając zgromadzonym  system wartości propagowanych przez Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Akademia miała podniosły, patriotyczny charakter.
W przygotowanie uroczystości zaangażowali się: p. Maciej Turkowski, p. Dariusz Różański, p. Piotr Kozak oraz nauczyciele świetlicy.

Scenariusz akademii przygotowały p. Ewa Zwolińska i p. Elżbieta Harasimiuk.

Zdjęcia z tego wydarzenia zobacz TUTAJ.