Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej upłynął w naszej szkole w miłej i serdecznej atmosferze. Wszyscy w tym dniu nauczyciele i pracownicy szkoły doświadczyli wielu doznań i wzruszeń. Były życzenia, podziękowania, kwiaty...

Punktem kulminacyjnym tego święta była uroczysta akademia. Uczniowie klas IV, V oraz VII zaprezentowali program "Dziękujemy za dar najpiękniejszy, za serce", składający się z dwóch części: poważnej - poetyckiej i humorystycznej. Oprawę muzyczną zapewnił zespół pana Macieja Turkowskiego oraz wychowankowie pani Anny Mitury - uczniowie klasy IIb. Natomiast uczniowie klasy IIa (wychowankowie pani Bożeny Rozwadowskiej) zaprezentowali instrumentalną wersję utworu " Sto lat ".
         Na zakończenie akademii głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców, składając serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły i kwiaty na ręce Dyrekcji Szkoły.
Akademię przygotowały: p. Elżbieta Harasimiuk i p. Ewa Zwolińska

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia:
https://photos.app.goo.gl/gxujw5Ex41F7s36Q6

 

f t g m