Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową rozstrzygnięty

10 grudnia 2018 r. ogłoszono wyniki konkursu na „Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową".

Konkurs miał na celu kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz stwarzał okazję do zaprezentowania zdolności artystycznych.

Konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem. W skład jury weszli: Pan dyrektor: Karol Wnorowski, nauczyciele: Aleksandra Szmurło, Wioleta Stefaniuk, Paweł Gregorczuk. Oceniano pomysłowość twórców i oryginalność pracy.

W konkursie wzięło udział aż 28 uczniów, a zgromadzono 45 – oryginalnych, pomysłowych, starannych, o różnych wymiarach, wykonanych ciekawymi technikami prac.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić:

Zofię Rządkowską oraz Krzysztofa Gustawa z klasy 1a, Szymona Olszewskiego z klasy 1 b, Sebastiana Detynę z klasy 1 d, Magdalenę Aniołek z klasy 2 b, Emilkę Rajkiewicz oraz Aleksa Szydłowskiego z klasy 2c.

Gratulujemy laureatom konkursu i dziękujemy za udział wszystkim dzieciom. Przypominamy, że wszystkie prace konkursowe można nabyć podczas szkolnego kiermaszu bożonarodzeniowego, na który serdecznie zapraszamy.

Aleksandra Szmurło

f t g m