Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Warsztaty bożonarodzeniowe w 1 a

Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zagościł 14 grudnia w klasie 1 a. W miłej atmosferze odbyły się wspólne warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci i rodziców.
Dzieci przywitały swoich rodziców świąteczną piosenkę.

Miłą niespodzianką dla wszystkich zgromadzonych był muzyczny występ Zosi i jej taty, którzy wspólnie na skrzypcach i akordeonie wykonali kolędę „Lulajże Jezuniu”.

Podczas warsztatów rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne,a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Na stołach pojawiły się pachnące gałązki sosny i świerku oraz inne materiały plastyczne, z których wyczarowane zostały piękne gwiazdy, anioły, bombki i stroiki.  Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań. Był to również bardzo wyjątkowy dzień dla dwóch uczennic naszej klasy – dla Lenki i Zosi, które właśnie tego dnia obchodziły swoje 7 urodziny. Nie mogło więc zabraknąć tortu, ani życzeń dla naszych Jubilatek.

Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie i wspólną zabawę. Bardzo cieszę się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

Aleksandra Szmurło

f t g m