Konkurs Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w Języku Niemieckim

Dnia 17 stycznia 2019 r. odbył się Konkurs Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w Języku Niemieckim zorganizowany przez ośrodek doskonalenia nauczycieli SCDiDN. W konkursie brało udział wielu uczniów reprezentujących siedleckie szkoły podstawowe.

Naszą szkołę reprezentował sześcioosobowy zespół pod opieką pani Sylwii Szaniawskiej i pana Maćka Turkowskiego. Były to: Wiktoria Gurba i Katarzyna Osłowska z klasy 7a oraz najmłodsze uczestniczki całego konkursu, uczennice klasy 2c: Alicja Gut, Maria Michalak, Alicja Soszyńska oraz Iga Standziak.

Dziewczynki zaprezentowały wiersz pt. "Danke, lieber Nikolaus"oraz zaśpiewały kolędę " Leise rieselt der Schnee". Konkursowe jury przyznało naszemu zespołowi II miejsce. Bardzo serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.