„Posłuchaj-Poczuj-Namaluj”

Dnia 5 marca 2019 roku uczennice klasy Ic Zuzanna Chacińska i Alicja Ławecka reprezentowały naszą szkołę w V Międzyszkolnym Konkursie Muzyczno-Plastycznym „Posłuchaj-Poczuj-Namaluj”. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach.

Zadaniem dzieci było wysłuchanie utworu muzyki klasycznej, wybranego przez organizatora konkursu. Następnie uczestnicy mieli za zadanie przeniesienie swoich odczuć na kartę wykorzystując do tego kredki. Do konkursu  uczennice przygotowywała pani Magdalena Kruś-Rowicka. Uczestniczki otrzymały upominki i dyplomy oraz wzbogaciły swoje plastyczne doświadczenia. Zuzanna Chacińska zdobyła III miejsce w konkursie. Bardzo gratulujemy naszym uczestniczkom i życzymy dalszych sukcesów.