Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni

W niezwykłą edukacyjną przygodę zabrała uczniów klas pierwszych i drugich Fundacja Grupy Kapitałowej PGE, która w dniu 30 października na sali parkietowej przekazała dzieciom zasady bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych w postaci zabawnego spektaklu pt. "Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni".

Historia dwóch przesympatycznych bohaterów - Pstryka i Bzika oraz wróżki Energuszki rozbawiła niemal do łez naszych młodych widzów, którzy mieli także okazję dowiedzieć się jak powstaje energia. Było więc i tanecznie, i zabawnie, i edukacyjnie. Podziękowania kierujemy szczególnie do Pana Mariusza Dziewulskiego, rodzica ucznia z klasy IIb, który jest pracownikiem PGE, i z którego pomocą i współpracą mogliśmy ten spektakl obejrzeć.