Jasełka

Tegoroczne jasełka w naszej szkole zostały przygotowane przez uczniów z klasy III a, II d ,V b pod kierownictwem pani Bożeny Rozwadowskiej . W rolę wójta wcielił się jeden z naszych nauczycieli pan Paweł Pasztor.

Piękna sceneria  oraz śpiew kolęd zespołu „Ósemka pod kierownictwem pana Maćka Turkowskiego wprowadziły zaproszonych gości w iście świąteczny nastrój.

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wcielały się w swoje postacie i prezentowały umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Przedstawienie jasełkowe było dla wszystkich lekcją  wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji.  Na zakończenie mogliśmy podziwiać występ najmłodszych chórzystek wraz ze szkolnym chórem Canzona pod kierownictwem pana Dariusza Różańskiego.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: >>TUTAJ<<