Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W piątek, 24 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystość dla klas IV- VIII rozpoczęła para prowadzących ósmoklasistów: Amelia Wągrodzka i Wojciech Rytel witając wszystkich przybyłych. Wprowadzono Sztandar Szkoły. Po odśpiewaniu hymnu narodowego uczniowie klas siódmych pożegnali ósmoklasistów wręczając im pamiątkowe długopisy. Następnie głos zabrali ósmoklasiści podsumowując pięcioletni pobyt w szkole.

Wyrazem ich wdzięczności było wręczenie kwiatów Dyrekcji Szkoły. Następnie przedstawiciele Samorządu Szkolnego omówili podejmowane działania w minionym roku szkolnym. W imieniu Rady Rodziców głos zabrała pani Dorota Szymańska. Kolejnym bardzo ważnym elementem tej uroczystości było uroczyste przekazanie Sztandaru siódmoklasistom. Czas na nagrody: podsumowanie konkursu o Puchar Dyrektora Szkoły- wygrała klasa 7c, wręczenie listów gratulacyjnych rodzicom wybitnych uczniów kończących szkołę oraz wręczenie uczniom nagród za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, pozostałe nagrody- nauka, sport, działalność w samorządzie, poczet sztandarowy, chórzystki. Kolejnym punktem uroczystości było przemówienie Pana Dyrektora Karola Wnorowskiego, który podziękował wicedyrektorom szkoły, nauczycielom, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi, uczniom oraz rodzicom za całoroczną, owocną pracę oraz życzył wszystkim słonecznego i bezpiecznego wypoczynku. Cała uroczystość przeplatana była piosenkami w wykonaniu zespołu pana Macieja Turkowskiego, a zakończona występem szkolnego zespołu Frajda Kids pana Pawła Pasztora. Spotkania z wychowawcami w klasach zakończyły uroczystość. Uradowani uczniowi udali się na wymarzony, dwumiesięczny wypoczynek.
Życzymy WSZYSTKIM wspaniałych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu……

Zdjęcia z tego wydarzenia: Zakończenie roku klas I-III   Zakończenie roku klas IV- VIII