Frajda Kids z nagrodą na wojewódzkim przeglądzie w Warszawie!

4 marca zespół FRAJDA KIDS wziął udział w XXII Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA 2024 i został LAUREATEM w kategorii widowisko ruchowo - taneczne.

Młodzi tancerze z klasy 2c zaprezentowali się w układzie pt. "Słodka niespodzianka" w chor. Pawła Pasztora. To ogromny sukces całego zespołu, który podbił serca publiczności i jury w Warszawie!!!
Już 22 marca br. zespół FRAJDA KIDS wystąpi podczas Koncertu Galowego w Okęckiej Sali Widowiskowej w Warszawie. Wtedy też dowiemy się, które miejsce na podium zajęła grupa taneczna z naszej szkoły... Czekamy z niecierpliwością na "Słodką niespodziankę"!!!
Konkurs ASTERIADA 2024 zorganizowany został pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego.