Frajda Kids z nagrodą

Frajda Kids z nagrodą Grand Prix konkursu tanecznego XXII Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej Asteriada 2024 w Warszawie!!!
22 marca zespół FRAJDA KIDS wystąpił w Koncercie Galowym Asteriada 2024 w Okęckiej Sali Widowiskowej w Warszawie. Już od rana na scenie trwały próby do występu, a zwieńczeniem tych przygotowań był popołudniowy koncert z udziałem wybranych przez organizatorów laureatów.

Młodzi tancerze z klasy 2c cudownie zaprezentowali się w układzie pt. "Słodka niespodzianka" w choreografii p. Pawła Pasztora. Po koncercie uroczyście odczytano protokół z obrad jury. Żaden zespół nie znał wcześniej jego wyników. Pewne było tylko to, że laureaci zajęli już miejsce na podium. Ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu zespołowi FRAJDA KIDS przyznano NAGRODĘ GRAND PRIX Festiwalu. Do konkursu zgłoszono 61 prezentacji tanecznych z Mazowsza, a nasza choreografia została doceniona główną nagrodą!!!
To ogromny sukces całego zespołu, który podbił serca publiczności i jury w Warszawie!!!
Konkurs ASTERIADA 2024 zorganizowany został pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego.
Po przyjeździe do Siedlec młodych tancerzy po "mistrzowsku" przywitali dumni rodzice.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji...