Widzę, rozmawiam, reaguję

Uczniowie naszej szkoły aktywnie  uczestniczą w Kampanii Widzę, rozmawiam, reaguję . O zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież”Kampanię patronatem honorowym objął  Prezydenta Miasta Siedlce.

Organizatorem jest Komenda Miejska Policji , IPA region Siedlce, Centrum Kształcenia Ustawicznego, Szkoła Podstawowa nr 11.

W czasie spotkania młodzież  zdobywała  cenne informacje na temat bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz coraz częstszych zjawisk : fonoholizmu,  siecioholizmu; usłyszeli  jak je rozpoznać  i jak sobie z nimi radzić.  Korzystając  ze specjalnych narkogogli,  młodzi ludzie poczuli  jak pracują nasze zmysły pod wpływem środków psychoaktywnych.  Zdobyli wiedzę  o podstawowych  zasady odpowiedzialności prawnej   nieletnich .

Kolejne klasy przyłączą się do projektu już wkrótce.