III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja na wesoło”

Dnia 06 kwietnia w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja na wesoło”. Podczas konkursu pierwszoklasiści z ośmiu szkół, profesjonalnie zaprezentowali humorystyczne klasyczne i współczesne wiersze. W wiosennym wystroju świetlicy, pięknie wybrzmiały teksty utworów. Recytatorzy trafnie dobrali stroje i rekwizyty. Komisja wysoko oceniła poziom wszystkich występów.

Wyniki konkursu:
I miejsce:
Alicja Lelental SP nr 2 i Zofia Turowska SP nr 11
II miejsce:
Aleksander Lelental SP nr 2 i Barbara Kurenda KSP
III miejsce:
Aleksander Wiewiórka SP nr 8 i Zuzanna Wasiluk SP nr 5
Nagrody specjalne:
Varvara Kryvonos SP nr 6
Natalia Witan SP nr 7
Zuzanna Olszewska SP nr 6
Maja Goździcka SP nr 10
Konkurs zorganizowany został przez panią Wioletę Stefaniuk, przy współpracy z nauczycielami bibliotekarzami. Imprezę uświetnił występ zespołu „Ósemka” z utworami poezji śpiewanej. Patronat honorowy nad konkursem sprawowały: Biblioteka Pedagogiczna oraz Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach, nagrody ufundowała firma Top Serwis oraz Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach.