"Mistrz czytania"- szkolne eliminacje

Dnia 14.10.2022r. odbyły się szkolne eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu "Mistrz czytania". Wzięli w nich udział: Julita Michalak z klasy 5b, Piotr Pawlik z klasy 8b, Patrycja Pietrak z klasy 4b , Kinga Karcz z klasy 4a, Aleksandra Zatorska z klasy 6b, Weronika Kryńska z klasy 4e.

Każdy z uczestników czytał dwa fragmenty książek: pierwszy tekst  wybrany i przygotowany  przez uczestnika, drugi nieznany wcześniej uczniowi, wybrany przez organizatorów konkursu. Komisja w składzie Monika Olejniczak, Agnieszka Szewczak, Małgorzata Kogut wysłuchała prezentacji uczniów i oceniła ich wystąpienia zgodnie z podanymi kryteriami. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się znakomicie. Wysłuchaliśmy różnorodnych tekstów, w ciekawych interpretacjach. Wyłoniono Mistrza Czytania: Aleksandrę Zatorską, która będzie reprezentować naszą szkołę 25 listopada, w konkursie międzyszkolnym, organizowanym przez SCDiDN. Na zakończenie spotkania p. dyr. Izabela Wróbel wręczyła dyplomy i słodkie upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.