Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2023

Dnia 29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania
Akcję czytania dzieciom, jak co roku, przygotowali nauczyciele bibliotekarze, włączając do czytania dzieciom również innych nauczycieli i uczniów.
W tym roku czytano następujące książki:
R. Kosik „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”, K. Peterson „Most do Terabithii” , „Nela mała Reporterka: Nela i tajemnice świata”, Ł. Wierzbicki „Afryka Kazika”, W. Cichoń ‘’Cukierku, ty łobuzie”, M. Terlikowska „Drzewo do samego nieba”, G. Kasdepke „Detektyw Pozytywka”, T. Oziewicz „Great”, M. Prześluga „Bajka o rozczarowanym rumaku Romualdzie”, E. Nowak "Kot, który zgubił dom" oraz książki w języku angielskim: „Jaś i Małgosia”, „The Lion King”.

Czytano uczniom klas: 1b, 1e, 1f, 2b, 2e, 3a, 3c, 3d, 4a, 4e, 5d, 6a, 7c oraz dzieciom w świetlicy 37, 34, 33.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy zechcieli włączyć się w to przedsięwzięcie.