Ogłoszenie w sprawie szczepień przeciw Covid-19 dla dzieci powyżej 12 roku życia

1. Konferencja on-line dla zainteresowanych rodziców, dotycząca szczepień dzieci od 12. roku życia będzie dostępna od 3 września br. od godz. 18.00, pod linkiem: https://youtu.be/dv6RCNwlYKk.
    - w załączeniu otrzymany od Narodowego Funduszu Zdrowia – Oddziału Mazowieckiego, wykaz punktów szczepień, zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego (załącznik nr 1).
    - w załączeniu przekazuję również wykaz pracowników Kuratorium, do których możecie Państwo zgłaszać, zgodnie z właściwością terytorialną, informacje o ewentualnej odmowie współpracy podmiotów medycznych w zakresie szczepień (załącznik nr 2).
  1. Od 25 sierpnia br. działa specjalny adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na który rodzice i opiekunowie uczniów mogą wysyłać pytania związane ze szczepieniami. Na wiadomości odpowiadają specjaliści z Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Załącznik_nr_1_-_wykaz_punktów_szczepień.xlsx

Załącznik_nr_2_-_wykaz_osób_do_kontaktu_-_odmowa_współpracy_podmioty_medyczne.docx

List_Ministra_Zdrowia_do_dyrektorów_szkół
_nauczycieli_rodziców_w_sprawie_szczepień_nastolatków