Pocztówka dla Niepodległej

Miło nam poinformować, że w Powiatowym Konkursie Plastycznym Pocztówka dla Niepodległej organizowanym przez Muzeum Regionalne w Siedlcach z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 16. edycji uroczystości Dni Niepodległej nasi uczniowie otrzymali liczne nagrody i wyróżnienia.

Prace konkursowe zostały wykonane pod kierunkiem pana Piotra Kozaka. Dziękujemy również za pomoc pani Annie Miturze, pani Iwonie Rozbickiej, pani Aleksandrze Szmurło  oraz pani Katarzynie Wolskiej.
Nagrody otrzymali:
W kategorii klas 0-3:
Wojciech Chojecki, kl. 3b
Jakub Wakuła kl. 2b,
Oliwia Sobczuk kl. 2b,
Anna Płaszczyk kl. 2b,
Lech Popławski kl. 2b,
Kinga Płudowska kl. 2b
Komisja wyróżniła prace Aleksandry Pawluk (2b) oraz Zofii Rządkowskiej (2a).
W kategorii klas 4-6 nagrody otrzymały:
Gabriela Lipińska (6b),
Zuzanna Ługowska (6c)
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 12 listopada w Muzeum Regionalnym w Siedlcach. Z kolei praca Gabrieli Lipińskiej została wybrana przez komisję do publikacji w formie pocztówki. Wszystkim serdecznie gratulujemy i jednocześnie jesteśmy niezmiernie dumni, że tak wielu uczniów z naszej szkoły wzięło udział w tym nie tylko plastycznym, ale jakże patriotycznym przedsięwzięciu.

Get started with blogging on howtostartblogging.com