Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe online

Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Konkursach online (internetowych): „Orzeł Matematyczny”, „Orzeł Języka Angielskiego”, „Orzeł Informatyczny” i „Orzeł Ortograficzny”

Ogólnopolskie konkursy przedmiotowe online są przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych od klasy 2 do klasy 8. Konkursy odbędą się w formie internetowej i zostały przygotowane w taki sposób, by ich uruchomienie i przeprowadzenie było bardzo proste dla wszystkich, bez względu na wiek czy umiejętności obsługi komputera. Potrzebne jest jedynie dowolne urządzenie z dostępem do Internetu (np. laptop, tablet, telefon) o samodzielnie wybranej porze w dniu konkursu. Uczestnictwo nie wymaga również technicznej ingerencji ze strony Nauczyciela - konieczne jest tylko zgłoszenie przez Szkolnego Koordynatora Konkursu liczby uczestników poprzez formularz internetowy na naszej stronie.

Choć konkurs odbędzie się w formie internetowej, jak zawsze wysiłek uczniów zostanie nagrodzony. Każdy uczestnik bez względu na otrzymany wynik otrzyma imienny dyplom uznania do samodzielnego wydrukowania, a najlepsi tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu i atrakcyjne nagrody. Przyznane zostaną także dyplomy za najlepszy wynik w szkole.

- Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Języka Angielskiego” online odbędzie się 7 maja 2020 r.

- Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny” online odbędzie się 12 maja 2020 r.

- Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Informatyczny” online odbędzie się 14 maja 2020 r.

- Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” online odbędzie się 19 maja 2020 r.

Na stronie organizatora konkursów www.konkursy-delta.edu.pl  znajduje się zaproszenie, regulamin (informacja o kosztach udziału) i przykładowe zadania konkursowe.