Pożegnanie Przedszkola

24 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość Pożegnania Przedszkola. Tego dnia dzieci z grupy ,,0a” żegnały się ze swoimi Paniami, Dyrekcją oraz całym personelem. Pięknie ubrani, z uśmiechami na twarzach prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po mimo tak młodego wieku dzieci wykonały aż trzy układy taneczne do utworów ,,I’m so happy”, ,,Góry do góry”, ,,Let’s twist again”.

Po programie artystycznym Pan Dyrektor dr Karol Wnorowski podziękował dzieciom za występ i życzył, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola, książki i słodkie niespodzianki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom. Kolejni absolwenci naszego Oddziału Przedszkolnego opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.