Ślubowanie Pierwszoklasistów

Uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów odbyło się 20 października 2022r. Uczniowie wszystkich klas pierwszych oficjalnie wstąpili w szeregi naszej szkoły. Do tego ważnego dnia Pierwszoklasiści przygotowywali się z wielką starannością i zaangażowaniem. Podczas uroczystości odświętnie ubrani najmłodsi uczniowie obiecali, że nie tylko będą dbali o pani nerwy, ale także będą chlubą naszej szkoły.

Starsi uczniowie zapewnili, że w każdej sytuacji służą pomocą młodszym kolegom. Pan Dyrektor po oficjalnym przyjęciu Pierwszoklasistów do grona społeczności naszej szkoły życzył im dużo sukcesów w dalszej edukacji. Po oficjalnej uroczystości przyszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uroczystość ta była pięknym początkiem ich przygody w murach naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy powodzenia w codzienności szkolonej.