Narodowe Święto Niepodległości

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości. W naszej szkole 10 listopada odbyła się z tej okazji akademia. W uroczystym apelu, który rozpoczął się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu narodowego ( o godzinie 11:11), wzięli udział Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy szkoły oraz Uczniowie.

Przygotowany program artystyczny był krótką podróżą do przeszłości mającą na celu zwrócenie uwagi, iż „ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek”
a wolność nie jest czymś trwałym, danym raz na zawsze. Kultywowanie tradycji Święta Niepodległości jest symbolem miłości ojczyzny, wiary i zwycięstwa. Oddając szacunek symbolom narodowym, oddajemy go wszystkim Polakom, tym którzy odeszli i tym, którzy żyją obecnie.

Zdjęcia z tego wydarzenia zobacz >>TUTAJ<< i >>TUTAJ<<