Kucharze z klasy 2c w MasterChef Junior

25 listopada, niepozorna dotąd sala lekcyjna nr 38, zamieniła swój "look" na iście kulinarny, bowiem dostosowany na potrzeby znanego i lubianego programu Masterchef Junior. Do konkursowych zmagań przystąpiło 25 młodych „kucharzy” z klasy 2c, którzy w ciągu godziny musieli nie tylko wykonać zdrowe, pyszne sałatki, ale również estetycznie je podać.
Walory smakowe, pomysłowość wykonania oraz umiejętność zaprezentowania własnego produktu oceniało jury w składzie: Pani Beata Bednarczyk, uwielbiająca pracę z dziećmi oraz Pani Monika Ługowska, ekspert w dziedzinie sztuki kulinarnej. Po degustacji każdej sałatki oraz po naradzie Jury jednogłośnie ogłosiło zwycięstwo obu drużyn. Spotkanie zakończyło się wspólną degustacją przygotowanych potraw. Nasi uczniowie śmiało mogą stawać w szranki z uczestnikami Masterchef!