Akcja charytatywna "Kryptonim Prezent"

Trzy klasy z naszej szkoły wzięły udział w akcji charytatywnej „Kryptonim Prezent”, w której uczniowie zamienili się w Agentów Świętego Mikołaja. Akcja ta ma na celu spełnienie marzeń dzieci i młodzieży, znajdujących się w domach dziecka i rodzinach zastępczych.

Kryptonim Prezent to nie tylko dawanie prezentów, ale również jasny sygnał dla dzieci i młodzieży, że są zauważone i zasługują na wsparcie. Dając prezent przygotowany specjalnie dla nich pomagamy we wzrastaniu w poczuciu własnej wartości i dajemy szansę na beztroskie bycie dzieckiem. Dzięki wspaniałym rodzicom i uczniom z klas 1e, 2c i 2d troje dzieci będą miały weselsze święta. Mamy nadzieję, że udało nam się spełnić marzenia Mateusza, Oliwii i Piotrusia.