Sukcesy naszych uczniów w mini siatkówce

W dniach 29-30.03.2023r. zostały rozegrane turnieje w mini siatkówkę dziewcząt i chłopców.Drużyna dziewcząt wywalczyła 3 miejsce w mieście na 9 startujących zespołów.

Skład zespołu:Lena Bąk,Maria Michalak,Emilka Rajkiewicz,Laura Pietrusiak,Aleksandra Suracka.Weronika Łopucka,Alicja Gut,Liliana Hertman,Oliwia Stańczuk,Maja Burgs.
W rywalizacji chłopców naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły.Młodszy zespół grał ze starszymi od siebie zawodnikami urywając niejednokrotnie seta przeciwnikowi, tym samym zbierając cenne doświadczenia na przyszłość.Drugi zespół SP8 grał stanowczo do końca nie przegrywając żadnego meczu, co znaczyło tylko jedno WYGRYWAMY!!!!W mieście jesteśmy niepokonani,przed nami kolejny etap zmagań.Skład I zespołu:
Miłosz Kulesza,Konstanty Zięcina,Kacper Jastrzębski,Aleks Szydłowski,Nataniel Typa,Cezary Tandecki,Bartosz Duk, Aleksander Gołuński,Maciej Wiewiórka
Skład II zespołu:Tymoteusz Świder,Aleksander Iliński,Maciej Nitychoruk,Kacper Wereszczyński,Bartosz Ługowski,Wiktor Gołuński,Rafał Borkowski,Albert Ksionek.GRATULACJE!!!
opiekunowie:Marta Hodun,Paweł Bareja