Uroczysta Gala Rozdania Nagród Konkursów Ekologicznych

We wtorek, 15 maja, w Centrum Kultury i Sztuki odbyła się uroczysta Gala Rozdania Nagród Konkursów Ekologicznych. Organizatorem konkursów był Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Uczniowie naszej szkoły zajęli kilka czołowych miejsc:

W II Igrzyskach Ekologicznych pierwsze miejsce wśród gimnazjalistów zajęła drużyna  Korników  z klasy 3b w składzie : Krzysztof Chłopek, Maciej Chojecki, Filip Dudewicz i  Piotr Radomyski.

Drużyna Dzwoneczków  z klas 7b zajęła  drugie miejsce  w składzie: Filip Jastrzębski, Maja Ozga, Wiktoria Rutkowska i Sandra Soczewka. Opiekun drużyn pani Aldona Czapska .

W Międzyszkolnym Konkursie na prezentacje multimedialną "Ekologia w moim życiu" Milena Olszewska z klasy 4b zajęła 2 miejsce, Lena Dudewicz z  klasy 4a zajęła 3 miejsce. Opiekun pani Elżbieta Pilich.