Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Europejski Tydzień Sportu

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. 

Jest imprezą, która inspiruje do wszelkiego rodzaju twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Nasza szkoła w tym roku stała się częścią tego ogólnoeuropejskiego projektu!

W dniach 25-26 września 2018r. w naszej szkole odbywały się zajęcia sportowe dla dzieci. Podczas pierwszego dnia zajęcia odbywały się dla uczniów klas I i II. Zajęcia tego dnia przygotowali nauczyciele: Dorota Wojtczak Belniak oraz Paweł Bareja. Drugiego dnia do rywalizacji przystąpili uczniowie klas IV i V. Tego dnia scenariusz zajęć przygotowali nauczyciele: Piotr Mierzejewski oraz Marcin Chomicz. Zaangażowani w ten projekt byli wszyscy nauczyciele wf oraz uczniowie starszych klas, którzy wykazali ogromną pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zajęć sportowych. Mamy nadzieję, że impreza przyczyniła się do wzrostu poziomu aktywności fizycznej wśród dzieci oraz pozostawiła same pozytywne wspomnienia.

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj:
https://photos.app.goo.gl/EEg8GgC6K28MuKin7

f t g m