Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Konkurs na najciekawszy karmnik dla ptaków

W poniedziałek 03.12.2018 r. odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszy karmnik dla ptaków.

Został on zorganizowany przez p. Ewelinę Bosek, p. Iwonę Rozbicką oraz p. Annę Staniszewską. Pierwsze miejsce zdobyli ex aequo Ala Ławecka z klasy 1c oraz Mikołaj Gołębiowski z klasy 1b; drugie miejsce -Zosia Rządkowska z klasy 1a i Mikołaj Zdanowski z klasy 1d; trzecie miejsce przypadło Olkowi Iwaniukowi z klasy 2c oraz Adamowi Knapowi z klasy 2a.

Na wręczenie nagród przybyli goście zaproszeni z Nadleśnictwa w Siedlcach. Pokazali dzieciom ciekawą prezentację multimedialną o ptakach i przyrodzie. W podziękowaniu wręczyliśmy gościom wybrany przez nich karmnik zrobiony przez dzieci.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za duży wkład pracy oraz zaangażowanie. Wszyscy spisali się na medal. Jesteśmy dumni!
Poniżej zamieszczamy link z pamiątkowymi zdjęciami.

https://photos.app.goo.gl/Y92xYv7u7DHa2e359

f t g m