Canzona w Studiu Koncertowym Polskiego Radia

4 grudnia chór szkolny Canzona gościł w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie, gdzie odbył się uroczysty koncert  w ramach projektu Narodowego Forum Muzyki  Śpiewająca Polska.

Wzięło w nim udział 10 chórów uczestniczących w projekcie oraz chór Alla Polacca działającego przy Teatrze Wielkim w Warszawie i Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego. Nasze dziewczęta zaprezentowały utwory: Matulu moja, Elegię o... chłopcu polskim i Białe róże. W finale wszystkie chóry wykonały Hymn III  tysiąclecia. Było to niezwykłe widowisko, w którym przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiło 500 młodych artystów. Słuchacze podziękowali wykonawcom owacjami na stojąco.

Zdjęci z tego wydarzenia zobacz TUTAJ.